Termen închis
Publicitate
Achizitia de Robinet de trecere FI-FI 1/2” PN40 pentru manometre; Mufă prin strangere dreapta-dreapta 1/2” PN40; Stuț țeavă filet exterior la ambele capete 1/2” 200-300mm; Niplu negru 1/2”
- Număr anunț
- ADV1408790
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.278,20 RON
- Data publicării
- 22.02.2024 16:57
- Termen limită
- 27.02.2024 15:30
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.