Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Furnizare lapte praf
- Număr anunț
- SCN1007672
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.300 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1003322
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015665
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini lapte praf vrac 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1015665.pdf
- formulare.doc.p7s
- model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL CUI RO 6779601
Valoare atribuită
15.300 RON
din 16.000 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.