Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

SERVICII DE MENTENANŢĂ PENTRU SISTEMUL DE GOSPODĂRIRE CALITATIVĂ A APEI DIN CANALELE NAVIGABILE

Număr anunț
SCN1007656
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
Cod CPV
50430000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de precizie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520.000 RON
Valoare atribuită
519.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
13.07.2018 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1006213
Termen limită
31.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015658

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
HACH LANGE SRL CUI RO 17610720

Valoare atribuită

519.000 RON

din 520.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.