Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,6% sub estimat
Achiziția unui sistem de calcul – laptop, pentru Structura Teritorială pentru Probleme Speciale Dolj
- Număr anunț
- SCN1007645
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 3.799 RON 24,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 08:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1003109
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015604
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EXPERTISSA HQ SRL CUI RO 7816015
Valoare atribuită
3.799 RON
din 5.040 RON estimat
24,6%
Adjudecat la 75,4% din estimat · economie 1.241 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.