Termen închis
Publicitate
Cablu de alimentare cu tablou conform CAIET DE SARCINI Nr. 5496/20.03.2024
- Număr anunț
- ADV1414369
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Cod CPV
- 31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 567 RON
- Data publicării
- 20.03.2024 17:21
- Termen limită
- 22.03.2024 12:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.