Atribuită
Cumpărare directă
ANVELOPA 12.5/80-18 12PR 321 ALLIANCE TL
- Număr anunț
- DA35951151
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI BRAVU (CUI 4794044)
- Furnizor / câștigător
- ROD - PLAST FUDULI SRL (CUI 3053808)
- Cod CPV
- 34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.016,81 RON
- Data publicării
- 14.06.2024 13:52
- Data finalizării
- 14.06.2024 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.