Termen închis
Publicitate
Achizitie LOT TONERE cf. RN 7988/09.04.2024, 7962/08.04.2024, 7989/09.04.2024
- Număr anunț
- ADV1418604
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4400956)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.060 RON
- Data publicării
- 09.04.2024 13:06
- Termen limită
- 12.04.2024 14:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.