Termen închis
Publicitate
Bilete de avion Bucuresti (Romania) - Varsovia (Polonia) 21.04.2024 - 26.04.2024
- Număr anunț
- ADV1419675
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.467,22 RON
- Data publicării
- 12.04.2024 09:11
- Termen limită
- 12.04.2024 10:12
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.