Atribuită Cumpărare directă

TRUSA TRANSFUZIE CU AC PLASTIC CU LUER LOCK SI TUB AERISIRE = IUN 2024 MS = FE 776/14.05.2024 = POZ.

Număr anunț
DA35951053
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.176 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176 RON