Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Servicii de proiectare faza PT+ DE, DAAA, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie de lucrari la obiectivul „MODERNIZAREA UNUI DRUM EXISTENT SPRE STATIA DE TRATARE A APEI SI FOSTUL AEROPORT, PASUNE SI ZONA DE AGREMENT”
- Număr anunț
- SCN1007760
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.037.310,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.026.370,14 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.07.2018 20:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1006927
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015772
Documente
Documentația de atribuire
- Avize, C.F., Certificat de urbanism.rar.p7m
- Caiet de sarcini Drum.pdf
- FisaDate_DF1015772.pdf
- FORMULARE.docx.p7m
- Model contract Drum.doc.p7m
- PIESE DESENATE.pdf
- SF - Model HG907- STEI.pdf
- Studiu GEO.rar.p7m
- STUDIU TOPOGRAFIC - VIZAT OCPI.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
EXDEPRO SRL CUI 36355896
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
REMORINI GRUP SRL CUI RO28154476
Asociați 1
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL CUI RO 16667478
Valoare atribuită
1.026.370,14 RON
din 1.037.310,99 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 10.940,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.