Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE saptamana 17.06.2024-21.06.2024

Număr anunț
DA35953458
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2842919)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.087,33 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087,33 RON