Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Modernizare DC 5D:DJ762(KM 21+500)-Giurgesti, km 0+000-km 2+800, comuna Bulzestii de Sus, Judetul Hunedoara
- Număr anunț
- SCN1007866
- Autoritate contractantă
- COMUNA BULZESTII DE SUS (CUI 4521400)
- Furnizor / câștigător
- MANO SPRINT S.R.L. (CUI 31522870)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.016.548 RON
- Valoare atribuită
- 2.969.919,04 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2018 17:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1002914
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015519
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT BULZESTII DE SUS.docx.p7m
- FisaDate_DF1015519.pdf
- FORMULARE.doc.p7m
- Liste_DC5D.pdf.p7m
- Parte desenata DC5.pdf.p7m
- Parte scrisa DC5D.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MANO SPRINT S.R.L. CUI RO 31522870
Valoare atribuită
2.969.919,04 RON
din 3.016.548 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 46.628,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.