Atribuită Cumpărare directă

TACHOSIL 9,5cm x 4,8cmMatrice Hemostaza Locala

Număr anunț
DA35944808
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.488 RON
Data publicării
13.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.488 RON