Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,9% sub estimat
FURNIZARE TARGA TRANSPORT PACIENTI
- Număr anunț
- SCN1007805
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33192160-1 · Targi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.797 RON 62,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2018 10:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1003408
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015799
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini TARGA TRANSPORT.doc.p7s
- CONTRACT TARGA TRANSPORT APCIENTI.doc.p7s
- FisaDate_DF1015799.pdf
- FORMULAR OFERTA TARAG TRANSPORT APCIENTI.doc.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL CUI 32011857
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EYECON MEDICAL SRL CUI RO 14923065
Valoare atribuită
7.797 RON
din 21.000 RON estimat
62,9%
Adjudecat la 37,1% din estimat · economie 13.203 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.