Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,3% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica necesare implementarii proiectului “MODERNIZARE STRAZI IN SATUL LESNIC, COMUNA VETEL, JUDETUL HUNEDOARA”.
- Număr anunț
- SCN1007796
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- SERCOTRANS SRL (CUI 11499373)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.800 RON
- Valoare atribuită
- 48.960 RON 53,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2018 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1004390
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015727
Documente
Documentația de atribuire
- anexa detaliere punctaj-11072018102124.pdf.p7s
- caiet sarcini-11072018102154.pdf.p7s
- CU+avize_strazi Lesnic.pdf.p7s
- DALI_strazi Lesnic_partea 1.pdf.p7s
- DALI_strazi Lesnic_partea 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015727.pdf
- formulare-11072018102340.pdf.p7s
- Model contract elaborare PT srrazi.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SERCOTRANS SRL CUI RO 11499373
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GEVIS PROTEAM S.R.L. CUI RO 14421794
Valoare atribuită
48.960 RON
din 104.800 RON estimat
53,3%
Adjudecat la 46,7% din estimat · economie 55.840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.