Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 73,2% sub estimat
Furnizare de produse de papetarie, rechizite si hartie pentru printare/copiere
- Număr anunț
- SCN1007790
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.636,14 RON
- Valoare atribuită
- 47.333,50 RON 73,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2018 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1005185
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015752
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini -Rechizite 2018.pdf.p7s
- Capac documentatie - Rechizite 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015752.pdf
- FORMULARE -Rechizite 2018.doc.p7s
- Model contract- Rechizite 2018.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 176.636,14 RON Adjudecat: 47.333,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instrumente de scris si corectoare | 16.115,86 RON | DNS BIROTICA S.R.L. | 47.333,50 RON |
| 2 | Articole de organizare si arhivare | 11.114,32 RON | — | |
| 3 | Furnituri si accesorii de birou | 27.908,26 RON | — | |
| 4 | Plicuri si articole de hartie | 12.147,52 RON | — | |
| 5 | Hartie printare/copiere | 109.350,18 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
47.333,50 RON
din 176.636,14 RON estimat
73,2%
Adjudecat la 26,8% din estimat · economie 129.302,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.