Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat
Reparaţii curente D.C. str. Tazlăului, de la locuinţa nr. 1 la locuinţa nr. 88, a podului varianta PTTR şi a drumului comunal D801 din comuna Zemeş, judeţul Bacău și reparații curente DC 180 A comuna Zemeş, judeţul Bacău
- Număr anunț
- SCN1007784
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- CONEXTRUST SA (CUI 947730)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.063.616,74 RON
- Valoare atribuită
- 819.729,82 RON 22,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2018 08:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1003498
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015828
Documente
Documentația de atribuire
- 3_Modele_formulare.doc.p7s
- caiet sarcini colmatari fisuri.pdf.p7s
- caiet_sarcini.pdf.p7s
- documentatie_licitatie.pdf.p7s
- draft_contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015828.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL CUI RO 32158131
Valoare atribuită
819.729,82 RON
din 1.063.616,74 RON estimat
22,9%
Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 243.886,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.