Atribuită Cumpărare directă

BR EXT F CIL KALE K-153-35/01-02CR-L85

Număr anunț
DA35915139
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.134 (CUI 33327743)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
316,89 RON
Data publicării
10.06.2024 13:52
Data finalizării
14.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,89 RON