Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA35955823
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
GAFI PRODCOM SRL (CUI 15198420)
Cod CPV
39222110-8 · Cutite si farfurii de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.321 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
15.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.321 RON