Atribuită
Anunț de participare
POD PESTE RAUL MURES IN ZONA LOCALITATII CAPUD ORAS TEIUS JUDETUL ALBA
- Număr anunț
- SCN1008036
- Autoritate contractantă
- Oras Teius (CUI 4561960)
- Furnizor / câștigător
- DACIA FABER SRL (CUI 7026210)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.348.325 RON
- Valoare atribuită
- 2.347.496,25 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 19:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1014162
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015913
Documente
Documentația de atribuire
- antemasuratoare pod teius.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015913.pdf
- formulare cuprins-semnat-semnat.docx.p7s
- f-uri pod teius.pdf.p7s
- partea desenata 1 pod teius.pdf.p7s
- partea desenata 2 pod teius.pdf.p7s
- partea scrisa pod teius.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DACIA FABER SRL CUI RO 7026210
Valoare atribuită
2.347.496,25 RON
din 2.348.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro