În evaluare
Anunț de participare
„MODERNIZARE DRUMURI LOCALE IN COMUNA LEHLIU, JUDETUL CALARASI” - COD PROCEDURA 379674820181
- Număr anunț
- SCN1008023
- Autoritate contractantă
- Comuna Lehliu (Primaria Comunei Lehliu) (CUI 3796748)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.418.190 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 17:26
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016102
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Documentatie DALI.part1.rar.p7s
- 1.Documentatie DALI.part2.rar.p7s
- 1.Documentatie DALI.part3.rar.p7s
- 1.Documentatie DALI.part4.rar.p7s
- 2.Expertiza tehnica.pdf.p7s
- C.U. - 1.jpg.p7s
- C.U. - 2.jpg.p7s
- D3 - Caiet de sarcini - 28.06.2018.docx.p7s
- D4 - Formulare - 28.06.2018.docx.p7s
- D5 - Contract - 28.06.2018.docx.p7s
- Drum_Lehliu - Cantitati_strazi.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1016102.pdf
- STUDIU GEO.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.