Atribuită Cumpărare directă

Achizitie anvelope si montaj cf deviz OF Buzau

Număr anunț
DA35952857
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI 4103483)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.044 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044 RON