Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Agent de floculare.
- Număr anunț
- SCN1007976
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- ECO SISTEM PROIECT SRL (CUI 9567115)
- Cod CPV
- 24958200-6 · Agenti de floculare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.738.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.025.840 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 13:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1004135
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016048
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1016048.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea III - Modele Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea IV Clauze contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ECO SISTEM PROIECT SRL CUI RO 9567115
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BRENNTAG SRL CUI RO 10751277
Valoare atribuită
2.025.840 RON
din 1.738.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro