- Număr anunț
- DA35940453
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
- Furnizor / câștigător
- VEHICULE SPECIALE S.R.L. (CUI 38965343)
- Cod CPV
- 35124000-9 · Detectoare de metal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 13.06.2024 13:52
- Data finalizării
- 17.06.2024 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.