Termen închis
Publicitate
1 Jaluzele verticale Suprafata estimata:1370,24 mp 4,46x248 buc=1106,08 mp 5,94x24 buc=142,56 mp 1,9x64 buc=121,6 mp 39515440-1 Rep 1 120.430,25 120.430,25
- Număr anunț
- ADV1442936
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.430,25 RON
- Data publicării
- 28.08.2024 08:23
- Termen limită
- 04.10.2024 14:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.