Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,8% sub estimat
Contract de executie lucrari redimensionare bransament apa potabila pemtru obiectivul ,,Baie Publica Sociala si Spalatorie Sociala”
- Număr anunț
- SCN1007950
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- MIRAL INSTAL COMPANY SRL (CUI 15198012)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.794,84 RON
- Valoare atribuită
- 26.834,98 RON 30,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2018 11:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1002887
- Termen limită
- 26.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015944
Documente
Documentația de atribuire
- bransament apa.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI REDIMENSIONARE RACORD APA.docx.p7m
- Certificat Urbanism nr. 925.pdf.p7m
- contract lucrari redimensionare racord apa Baie si Spalatorie 2018 - (1).doc.p7m
- detaliu b.pdf.p7m
- detaliu.pdf.p7m
- FisaDate_DF1015944.pdf
- Formulare executie lucrari redimensionare racord apa baie si spalatorie 2018.doc.p7m
- plan de situatie.pdf.p7m
- Proiect nr. 18110292 Apa Nova.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRAL INSTAL COMPANY SRL CUI RO 15198012
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VENTICOSIN S.R.L. CUI 33721003
Valoare atribuită
26.834,98 RON
din 38.794,84 RON estimat
30,8%
Adjudecat la 69,2% din estimat · economie 11.959,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.