Atribuită Cumpărare directă

Efedrina 50 mg / ml x 5 fiole x 1 ml sol. inj. / EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM

Număr anunț
DA35952397
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.151,80 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.151,80 RON