Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
” Achiziție utilaj pentru întreținerea domeniului public al comunei Aluniș, județul Mureș”
- Număr anunț
- SCN1007927
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.977,05 RON
- Valoare atribuită
- 263.532,35 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2018 10:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1005226
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016066
Documente
Documentația de atribuire
- 5.1 caiet de sarcini buldo alunis.doc.p7s
- 5.2 formulare.doc.p7s
- 5.3 model de contract_furnizare_BULDO.doc.p7s
- FisaDate_DF1016066.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
263.532,35 RON
din 265.977,05 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 2.444,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.