Atribuită
Anunț de participare
Piese schimb pentru transportoare elicoidale WAM
- Număr anunț
- SCN1007918
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
- Furnizor / câștigător
- VULCONPLAST SRL (CUI 26422149)
- Cod CPV
- 42419800-4 · Piese pentru transportoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.400 RON
- Valoare atribuită
- 36.400 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 09:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1004644
- Termen limită
- 03.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015952
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract sectorial de produse-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015952.pdf
- formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VULCONPLAST SRL CUI RO 26422149
Valoare atribuită
36.400 RON
din 36.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro