Atribuită Cumpărare directă

Achiziție Pachet acumulatori ADV1429828

Număr anunț
DA35954950
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "A.D.GHICA" TELEORMAN (CUI 4567874)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.738 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.738 RON