Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat

Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii cu titlul “ Reabilitare , modernizare, dotare si extindere cu grupuri sanitare dispensar comunal Bogdanesti”.

Număr anunț
SCN1007900
Autoritate contractantă
Comuna Bujoreni (Primaria Comunei Bujoreni) (CUI 2541010)
Furnizor / câștigător
GENERAL FOREST SRL (CUI 6541455)
Cod CPV
45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471.956 RON
Valoare atribuită
420.000 RON 11,0% sub estimat
Data publicării
17.07.2018 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1007387
Termen limită
07.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016018

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
GENERAL FOREST SRL CUI RO 6541455
Subcontractanți 1
RONVIC CONSTRUCT SRL CUI RO 16256553
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860
Asociați 1

Valoare atribuită

420.000 RON

din 471.956 RON estimat 11,0%

Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 51.956 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.