Atribuită Anunț de participare

Reparatii si intretinere strazi pe raza municipiului Suceava

Număr anunț
SCN1007894
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000.000 RON
Valoare atribuită
10.000.000 RON
Data publicării
17.07.2018 08:11
Anunț de atribuire
SCNA1006506
Termen limită
02.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015999

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
AUTOTEHNOROM SRL CUI RO 17103310
CON BUCOVINA SA CUI RO 712912
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918

Valoare atribuită

10.000.000 RON

din 10.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.