Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat

Separatoare hidrocarburi ( ulei ) pentru platforme betonate in statii apartinand CE Constanta – Lotul 1: Separatoare hidrocarburi (ulei) pentru platforma betonata,trafo 1 250 MVA 400/110 kV, trafo 2 250 MVA 400/110 kV din statia 400/110 kV Constanta Nord; Lotul 2: Separatoare hidrocarburi (ulei) pentru platforme betonate in statia Medgidia Sud

Număr anunț
SCN1007890
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
PEGAS IMPEX SRL (CUI 7435983)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583.362 RON
Valoare atribuită
415.685,19 RON 28,7% sub estimat
Data publicării
17.07.2018 07:54
Anunț de atribuire
SCNA1007020
Termen limită
07.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015984

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PEGAS IMPEX SRL CUI RO 7435983

Valoare atribuită

415.685,19 RON

din 583.362 RON estimat 28,7%

Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 167.676,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.