Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pe perioada execuției lucrărilor și execuție lucrări, pentru realizarea obiectivului de investiții „Construire/modificare/reabilitare staţii de transport în comun din municipiul Constanța-LOT 2 - Poarta 2, Ştefăniţă Vodă, Oxford”
- Număr anunț
- SCN1176560
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.018.779,99 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2026 14:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1135231
- Termen limită
- 21.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273789
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa factori de evaluare.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273789.pdf
- OXFORD.zip.p7s
- POARTA 2.zip.p7s
- Propunere contract.pdf
- STEFANITA VODA.zip.p7s
- z Statii fara valori.zip.p7s
DUAE
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 2.018.779,99 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.018.779,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.