Ofertă refuzată Cumpărare directă

Marcaine Spinal 5mg/ml-4ml sol.inj.fiole x 5- Aspen Pharma-IE BUPIVACAINUM

Număr anunț
DA40624637
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.568,80 RON
Valoare finală
3.568,80 RON
Data publicării
15.06.2026 11:03
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
21.06.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.