Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Electrod ac concentric # verde, 37x0.45mm
- Număr anunț
- DA40631477
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 893,10 RON
- Valoare finală
- 893,10 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 16:04
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.