Ofertă refuzată Cumpărare directă

Executie si montaj tamplarie PVC

Număr anunț
DA40614940
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ART CREATIV GRANIT SRL (CUI 37971606)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.333,84 RON
Valoare finală
18.333,84 RON
Data publicării
12.06.2026 10:29
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
20.06.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.