Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEREBROLYSIN 215,2MG/ML SOL INJ/CONC PT SOL PERF CT*5 FIOLE*20 ML(HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER)
- Număr anunț
- DA40665242
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.140 RON
- Valoare atribuită
- 8.140 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 09:20
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.140 RON
din 8.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro