Ofertă acceptată Cumpărare directă

consultanta pentru audit intern

Număr anunț
DA40653662
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE IN DOMENIUL MINIER PETROLIER SI AL STOCARII GEOLOGICE A DIOXIDULUI DE CARBON (CUI 50306805)
Furnizor / câștigător
UNGUREANU T STEFAN (CUI 21634817)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
17.06.2026 16:26
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.