Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE POMPA FLYGT TIP NP3153.181-1250135
- Număr anunț
- DA40672656
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- DRIATHELI GROUP SRL (CUI RO26209397)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.987,10 RON
- Valoare atribuită
- 29.987,10 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 09:03
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.987,10 RON
din 29.987,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro