Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADRENALINA sol.inject. 1mg/ml x 10 fiole Numar de referinta: ADRENALINA EPINEPHRINUM

Număr anunț
DA40672347
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,50 RON
Valoare atribuită
287,50 RON
Data publicării
22.06.2026 08:40
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,50 RON

din 287,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.