Atribuită Cumpărare directă

Mentenata automat sonerie scoala TCS-ASS-01/02/03/04

Număr anunț
DA35958546
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 4316350)
Furnizor / câștigător
THERA COMPUTERS SYSTEMS SRL (CUI 35207808)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
17.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON