Atribuită Cumpărare directă

Oxaliplatin Accord 5 mg / ml x 1 flac. x 10 ml conc. pt. sol. perf. / OXALIPLATINUM 50MG

Număr anunț
DA35954936
Autoritate contractantă
SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.653,20 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
17.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.653,20 RON