Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
,,Proiectare si executie pentru investitia: "Reabilitare gradinita in localitatea Hoghilag, comuna Hoghilag, județul Sibiu”.
- Număr anunț
- SCN1008146
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOGHILAG (PRIMARIA COMUNEI HOGHILAG) (CUI 4241230)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CONTRACTING SRL (CUI 30395425)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.014.660,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.012.251,57 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2018 17:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1005051
- Termen limită
- 03.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016100
Documente
Documentația de atribuire
- 14. Raport audit energetic-semnat.pdf.p7s
- 16. DALI_Gradinita_Partea scrisa-semnat.pdf.p7s
- 17. DALI_Gradinita_Partea desenata-semnat.pdf.p7s
- 2. Formulare_Gradinita_HOGHILAG-semnat.doc.p7s
- 3. Clauze_contractuale_Gradinita_HOGHILAG_final-semnat.doc.p7s
- 5. Caiet_de_sarcini_Gradinita_HOGHILAG-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016100.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXPERT CONTRACTING SRL CUI RO30395425
Valoare atribuită
1.012.251,57 RON
din 1.014.660,98 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.409,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.