Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE VACCIN UZ VETERINAR
- Număr anunț
- SCN1008140
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 69.300 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2018 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1003126
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015598
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Tuberculina B.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii vaccin.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015598.pdf
- Model formular financiar.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
69.300 RON
din 70.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.