Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 62,5% sub estimat

Servicii de taieri arbori si arbusti, scoaterea cioatelor, interventie cu taieri de orice fel in coroana arborilor si arbustilor si defrisarea vegetatiei arbustive si arboricole din Municipiul Oradea cu incheierea unui acord cadru pe o perioada de 4 ani cuprinzand – 2 loturi

Număr anunț
CN1003976
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
RER VEST S.A. (CUI 8309690)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.964.832 RON
Valoare atribuită
736.160 RON 62,5% sub estimat
Data publicării
11.09.2018 01:51
Anunț de atribuire
CAN1008864
Termen limită
08.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 174-394730
Documentație de atribuire
DF1021387

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.964.832 RON Adjudecat: 736.160 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr. 1, mal drept Crisul Repede pe perioada de 4 ani 982.416 RON RER VEST SA 3 contracte 368.080 RON ↓62,5%
RER VEST SA · contract 481187 · 10.12.2018
RER VEST SA · contract 481210 · 10.12.2018 184.040 RON
RER VEST SA · contract 460267 · 09.12.2019 184.040 RON
2 Lotul nr. 2, mal stang Crisul Repede pe perioada de 4 ani 982.416 RON RER VEST SA 3 contracte 368.080 RON ↓62,5%
RER VEST SA · contract 481196 · 10.12.2018
RER VEST SA · contract 481226 · 10.12.2018 184.040 RON
RER VEST SA · contract 460276 · 09.12.2019 184.040 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RER VEST S.A. CUI RO8309690
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ELECBRANS SRL CUI RO 15190230

Valoare atribuită

736.160 RON

din 1.964.832 RON estimat 62,5%

Adjudecat la 37,5% din estimat · economie 1.228.672 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.