Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,6% sub estimat
„EU-SPER- dezvoltarea integrata a comunitatii marginalizate „ROMLUX”- materiale consumabile activitate management – PMT-2018-P-012
- Număr anunț
- SCN1008091
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.256,73 RON
- Valoare atribuită
- 15.750,62 RON 52,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2018 11:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1009915
- Termen limită
- 29.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015883
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7m
- contract lot 1.doc.p7m
- contract lot 2.doc.p7m
- FisaDate_DF1015883.pdf
- form lot1 b.doc.p7m
- form lot2.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 33.256,73 RON Adjudecat: 15.750,62 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse papetarie | 17.374,38 RON | Evident Group S.R.L. | 8.867,12 RON ↓49,0% |
| 2 | Tonere | 15.882,35 RON | MEDA CONSULT S.R.L. | 6.883,50 RON ↓56,7% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
15.750,62 RON
din 33.256,73 RON estimat
52,6%
Adjudecat la 47,4% din estimat · economie 17.506,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.