Atribuită
Cumpărare directă
COMANDA NR.20046/31.05.2024 -
- Număr anunț
- DA35960240
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
- Cod CPV
- 38422000-9 · Echipament de masurare a nivelului (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.119,33 RON
- Data publicării
- 17.06.2024 13:52
- Data finalizării
- 17.06.2024 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.