Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat

Echipament feroviar (6 loturi) - SRCF Constanța

Număr anunț
SCN1008066
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COMERCIALĂ DE PRODUCŢIE INDUSTRIALĂ DE APARATAJ, CENTRALIZARE ŞI TELECOMANDĂ CĂI FERATE "SPIACT ARAD" SA (CUI 14411340)
Cod CPV
34942000-2 · Echipament de semnalizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275.980 RON
Valoare atribuită
269.760,50 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
18.07.2018 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1004236
Termen limită
01.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016207

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Adjudecat: 269.760,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 lotul 1 – componente electromecanisme de macaz SOCIETATEA COMERCIALA DE PRODUCTIE INDUSTRIALA DE APARATAJ, CENTRALIZARE SI TELECOMANDA CAI FERATE "SPIACT ARAD" S.A. 23.323,50 RON
2 lotul 2 – ansamblu de montaj si protectie inductor autostop SAN ELECTROTERM GRUP S.R.L. 29.500 RON
3 lotul 3 – bare reglabile echipate SOCIETATEA COMERCIALA DE PRODUCTIE INDUSTRIALA DE APARATAJ, CENTRALIZARE SI TELECOMANDA CAI FERATE "SPIACT ARAD" S.A. 136.500 RON
4 lotul 4 – piese componente ale electromecanismelor de macaz (li… SPIACT CRAIOVA 57.795 RON
5 lotul 5 – alte echipamente și aparataje pentru instalații fero… SOCIETATEA COMERCIALA DE PRODUCTIE INDUSTRIALA DE APARATAJ, CENTRALIZARE SI TELECOMANDA CAI FERATE "SPIACT ARAD" S.A. 15.127 RON
6 lotul 6 – alte echipamente și aparataje pentru instalații ferov… SPIACT CRAIOVA 7.515 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

269.760,50 RON

din 275.980 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 6.219,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.