Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
ACHIZITIA TICHETELOR DE MASA PE SUPORT DE HARTIE – EDITARE, TIPARIRE SI LIVRARE SI TICHETE DE MASA PE CARD CE URMEAZA A FI ACORDATE ANGAJATILOR C.N.C.F.”C.F.R.” S.A. IN PERIOADA AUGUST 2018 – AUGUST 2019
- Număr anunț
- SCN1008065
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736.598,52 RON
- Valoare atribuită
- 702.551,85 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2018 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1003271
- Termen limită
- 03.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016229
Documente
Documentația de atribuire
- 3 FORMULARE si modele de documente.docx.p7s
- 3 FORMULARE si modele de documente.pdf.p7s
- Anexa la Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016229.pdf
- Model contract tichete de masa 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UP ROMÂNIA S.R.L. CUI RO 14774435
Valoare atribuită
702.551,85 RON
din 736.598,52 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 34.046,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.